Pood

Must muld – Suurpall 2500L


Biolan muld

Biolan Must Muld – Suurpall 2500L

135,00

Kategooria:

Quantity based pricing table

Min Max Unit Price
1 3 135,00
4 And more. 105,00

Tootekirjeldus

Biolani aiamaa must muld on väetatud mullasegu harrastusaednikele. See sobib kasutamiseks suurtes lillepeenardes ning aluspinnamullana lillepeenardes, kasvuhoonetes ja aiamaal, kas eraldi või segatuna tavalise pinnasega. Biolani aiamaa must muld ei sisalda umbrohuseemneid ega raskemetalle.

Kasvuhooned ja lillekasvatus: 

Aiamaa Must Muld muudab pinnase rikkalikuks. Seda võib koheselt kasutada taimede aluspinnasena. Samuti võib seda segada Aiamaa Must Mulda aluspinnasega. Niiviisi parandatud pinnas peab olema lillede puhul vähemalt 20 cm ja kasvuhoones 25–30 cm paksune.

Pinnaseparandamine: 

Aiamaa Must Mulda võib kasutada kõikjal aias. Pinnaseparandamine on eriti oluline, kui soovite hakata kasvatama mitmeaastaseid taimi. 

Tarne

Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti

Tarneaeg umbes 5-10 tööpäeva.

Kohaletoimetamine tagaluuktõstukiga autoga.

Üld- ja ostutingimused

ÜLDTINGIMUSED

 1. EMI OÜ (edaspidi Kauba müüja) müüb kaupa ja kauba ostja (edaspidi Klient) ostab kaupa domeenil mustmuld.ee asuva e-poe vahendusel.
 2. Ostutingimused kehtivad mustmuld.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja EMI  OÜ (edaspidi Veebipood mustmuld.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad mustmuld.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 4. Veebipood mustmuld.ee jätab endale õiguse teha ostutingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel mustmuld.ee
 5. Kasutajatuge osutatakse e-maili teel info@mustmuld.ee. Kõikidele kirjadele vastatakse võimalusel 1-2 tööpäeva jooksul. Kasutajatuge osutatakse eesti, inglise ja vene keeles.

HINNAINFO

 1. EMI OÜ on käibemaksuvaba ja kõik veebipoes mustmuld.ee toodud hinnad ei sisalda käibemaksu 20%.
 2. Ostude hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva pärast tellimuse vormistamist).
 3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja mustmuld.ee  vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista tellimusˮ.
 3. Tellimuse vormistamisel on näha tellimuse sisu ja tellimuse kogumaksumus.
 4. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 5. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel.
 6. Ostu sooritamisega annab Klient omapoolse nõusoleku ning kinnitab, et ta on tutvunud, läbi lugenud ning mõistnud ostutingimustes sätestatut.

TELLIMISAEG

 1. Pangaülekandega tasudes loetakse tellimus sooritatuks peale raha laekumist EMI OÜ kontole.
 2. Tellimus, mille eest on tasutud, tarnitakse tellijani 10 tööpäeva jooksul.
 3. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 5  tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

KOHALE TOIMETAMINE

 1. Pärast müügitehingu  jõustumist (arve tasumist) komplekteerib veebipood mustmuld.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.
 2. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
 3. Veebipood mustmuld.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood mustmuld.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.
 4. Tellides kaupu väljapoole Eesti Vabariigi territooriumi eeltoodud kohaletoimetamise viisid ja hinnad ei kehti. Sellisel juhul lepitakse kaupade kohaletoimetamise viisi ja hindade osas kokku e-posti teel või muul viisil.

RAHA TAGASTAMINE

 1. Kui tellimuse täitmisel tekivad müüja või tootjapoolsed tarneprobleemid, siis sellest teavitatakse viivitamatult Klienti. Kui seoses tarneprobleemidega ei ole võimalik tellimust täita, siis kantakse Kliendile raha tagasi 14 kalendripäeva jooksul.

 VÄÄRAMATU JÕUD

 1. Veebipood mustmuld.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood mustmuld.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

TARBIJA ÕIGUS PÖÖRDUDA TARBIJAKAEBUSTE KOMISJONI POOLE

 1. Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Privaatsus

Me hindame teie konfidentsiaalsust.

Me ei anna, müü ega ava mingil muul moel teie isikuandmeid.

Info, mida te meie kodulehel ( Aiamaa.ee ) kasutate on hoolikalt kaitstud ja ei kuulu kasutamisele ilma teie nõusolekuta.

Kui teil on tekkinud kahtlus meie konfidentsiaalsus poliitika osas võtke palun ühendust aadressil: info@aiamaa.ee

Aiamaa.ee ei müü, ei rendi ega anna ajutiseks kasutamiseks ega kauple isikliku infoga mis on kogunenud meie kodulehele ka elektroonilisel kujul ja elektronaadresside nimekirjadena.

Kontakt

EMI OÜ

Reg nr: 14869718

Juriidiline aadress: Niidu tee 5, Järveküla, Rae vald, Harju maakond, 75304, Eesti

E-post: info@aiamaa.ee